Deklaracja dostępności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacje dla niesłyszących

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 19 sierpnia 2011r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz.U. nr 209, poz.1243), Grajewskie Centrum Kultury zapewnia wszystkim zainteresowanym następujące formy kontaktu z naszą instytucją w godzinach jej urzędowania:

Czytaj więcej o: Informacje dla niesłyszących

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest Bogusława Krajewska. Adres poczty elektronicznej sekretariat@gckgrajewo.pl. Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu +48 86 272 29 91.  Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.

Czytaj więcej o: Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Dostępność architektoniczna Grajewskiej Izby Historycznej Oddział Grajewskiego Centrum Kultury przy ul. Legionistów 9

Przejdź do - Dostępność architektoniczna Grajewskiej Izby Historycznej Oddział Grajewskiego Centrum Kultury przy ul. Legionistów 9

1. Dostępność wejścia do budynku.
Wejście I – od frontu – od zewnątrz 1-stopniowe wejście prowadzi do biura, toalet, dużej sali wielofunkcyjnej i sal wystawowych.           
Wejście II - od zewnątrz podjazd z poręczami prowadzi do sal wystawowych, biblioteki, zbrojowni, dużej sali koncertowej, toalet i biura.
Wejście III – od zewnątrz 2-stopniowe wejście prowadzi do przebieralni, toalet,  kabin prysznicowych, pom. zaplecza sanitarnego (wydzielonej części Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie).                    
Wejście IV- z tyłu budynku prowadzi do zaplecza techniczno-gospodarczego obiektu, wejście wyłącznie na potrzeby personelu.    

 

Czytaj więcej o: Dostępność architektoniczna Grajewskiej Izby Historycznej Oddział Grajewskiego Centrum Kultury przy ul. Legionistów 9

Oświadczenie o dostępności cyfrowej

Serwis został zaprojektowany tak, aby był możliwy do obsłużenia dla jak najszerszej grupy użytkowników, niezależnie od używanej technologii, oprogramowania lub posiadanej dysfunkcji.

Nieustannie poszukujemy rozwiązań aby zwiększyć dostępność i użyteczność naszej strony internetowej. Jeżeli masz jakieś uwagi albo komentarze skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej o: Oświadczenie o dostępności cyfrowej